Busy z Polski do Anglii przez Eurotunel

Planujesz podróż do UK, a wciąż nie masz transportu? Świetnie się składa, ponieważ busy z Polski do Anglii MikeBus oferują Ci miejsce, na przejazd w miłej atmosferze. Pewnie zastanawiasz się czemu to akurat tę firmę przewozową powinieneś wybrać? Przewozy Polska Anglia, jakie oferuje firma MikeBus to najtańsze usługi na rynku transportu międzynarodowego. Cena, jaką poniesiesz zależna jest od długości trasy, jaka pokonujesz, co uważamy za sprawiedliwe rozwiązanie. Busy do Anglii cieszą się ogromnym zainteresowaniem także ze względu na duży limit bagażowy, jaki masz do dyspozycji. Pamiętaj, że w cenie biletu, możesz zabrać aż 60 kg bagażu, bez żadnej dodatkowej dopłaty. Takiej oferty nie ma nikt na rynku! Busy Polska Anglia świadczą swoje usługi na najwyższym poziomie, dostosowując się do zaleceń w związku z panującą pandemią. Zawsze masz pewność bezpiecznego i szybkiego transportu, z zachowaniem wszystkich środków ostrożności.

przeprowadzki Anglia Polska

Paczki do Anglii w ofercie kurier door to door

Korzystając z usług firmy MikeBus, możesz nadawać bliskim przesyłki Polska Anglia, rezerwując termin w zaledwie kilka minut. Paczki do Anglii cieszą się dużą popularnością wśród klientów, dlatego też przewozimy je dwa razy w tygodniu, w obydwu kierunkach. Oferta kurier door to door obejmuje transport przesyłek z adresu pod adres z możliwością dostarczenia paczki w 72H. Nadawca pokrywa koszty transportu w momencie przyjazdu kuriera. Paczki z Polski do Anglii są coraz bardziej popularne i opłacalne z uwagi na cenę za transport przesyłek powyżej 10kg.

Kompleksowe przeprowadzki Anglia Polska
Wybierz przeprowadzkę z Anglii do Polski bez konieczności organizowania wielu transportów. Możesz wybrać dwie opcje. Transport samochodem osobowo-ciężarowym do 3,5 tony. Wówczas w samochodzie może dodatkowo podróżować 7 osób, a więc nie będzie musiał zamawiać samolotu lub podróżować samochodem. Przeprowadzki Polska Anglia możemy również wykonać w opcji cały bus blaszak. Samochodem podróżuje wówczas jedynie meble, sprzęty i ekipa od przeprowadzek miedzynarodowych.

paczki do Anglii

Przewóz osób w komfortowych warunkach
MikeBus to przede wszystkim busy do Anglii, które oferują komfortowy przewóz osób. Busem podróżuje dwóch kierowców i 7 pasażerów. Auta są nowe, nowocześnie przebudowa i posiadają wszystkie udogodnienia na długie trasy. Nasi pasażerowie chwalą naszą firmę za wysoki standard i kulturę osobistą kierowców. Zachęcamy do rezerwacji telefonicznej. Wówczas od razu podamy cenę przejazdu i poinformujemy o szczegółach i przebiegu podróży.