Kierunek podroży – Anglia

Zwiedzanie Europy jest stale na topie, nie dziwi nas to, ponieważ kontynent jest rozległy i liczy wiele krajów ciekawych pod względem topografii i kultury. Podróże międzynarodowe wiążą się z wieloma decyzjami i wydatkami, a tylko od naszej woli i możliwości zależy, w jaki sposób odbędziemy tę przygodę. Najtrudniej jest wybrać transport i nocleg, to one pochłaniają również najwięcej budżetu.

Propozycje transportu

Pragniemy skupić się na atrakcjach oraz transporcie do Anglii. To piękny kraj, w którym jest wiele do zobaczenia. Tutaj pojawia się również pytanie, jaki środek transportu wybrać? Dostępne możliwości lot samolotem, jazda własnym samochodem lub busy do Anglii. Jak się okazuje, podróżujący często wybierają przewóz osób, z różnych przyczyn. Pierwsza z nich to fakt, ze w Polsce istnieją miejsca, z których odległość do lotniska jest bardzo duża, dodatkowo promocyjne ceny na loty mogą być dostępne z lotnisk na drugim końcu kraju, lub z najbliższego nie ma lotów do miasta docelowego podróży. Kolejny problem to dojazd na lotnisko, jest to dodatkowy koszt, a czas oczekiwania na lot to czasami nawet kilka godzin, do tego zdarzają się opóźnienia. Wybierając lot, trzeba się również liczyć z wielkością bagażu. Te wszystkie niedogodności sprawiły, że przewóz osób do Anglii jest nadal często wybieranym sposobem dojazdu.

busy do Anglii

Sprytne rozwiązanie, czyli busy do Anglii

Pomimo pierwszego wyrażenia wielu godzin jazdy, które trzeba spędzić w trasie, jazda busem ma wiele zalet. Porządna firma przewozowa zawsze oferuje transport w systemie Door to Door, co oznacza, że nie trzeba organizować dodatkowych dojazdów, a bus Anglia przyjeżdża pod adres wskazany przy rezerwacji i zawozi w bezpośrednio w miejsce docelowe podróży. Ceny biletów są niewygórowane, a gwarantują przejazd oraz możliwość zabrania dużego bagażu, w którym może znajdować się niemal wszystko. Dodatkowym plusem są wnętrza pojazdów, są dobrze wyposażone i indywidualnie zabudowane, co sprawia, że są bardzo wygodne i przyjemne.

Gdy transport do Anglii jest już wybrany pora zastanowić się nad noclegiem i tu warto skorzystać ze znanych platform. Ceny są różne i wybór zależy od potrzeb i możliwości podróżującego. Miastem, które warto zwiedzić pomimo cen jet Londyn. Podstawowe atrakcje, które warto zobaczyć to parki, muzea, Pałac Buckingham, Big Ben i odbyć spacer wzdłuż Tamizy. Atrakcji w Londynie jest o wile więcej, dlatego warto wybrać się na dłużej niż weekend. Busy z Polski do Anglii kursują kilka razy w tygodniu, dzięki zapewniają wile możliwości podczas rezerwacji terminów.